Connecting the dots #54

Newsletter

Pre koho to robíme?

Je až hrozivé, ako často si túto otázku musíme pripomínať v našej branži.
Väčšina debát sa pritom končí tým, že „ty nie si cieľovka“. A v skutočnosti by sa tam mali začať.

Marketing a médiá

#1 Content nie je king. Obsah a prístup k obsahu boli strategickou pákou pre tech. Nie som si istý, či je to stále pravda.

#2 M&M zverejnilo zaujímavý prieskum o postoji Čechov k planéte a čo sú schopní obetovať pre väčšie dobro. 

#3 Ak chceme udržať našu myseľ aktívnu, sú potrebné nové informácie naprieč všetkými oblasťami od popkultúry, biznisu, technológie až po psychológiu. Tu nájdete celkom zaujímavé zdroje.

#4 New York Times zverejnil výsledky prvého kvartálu ’22. Hovoria o výraznom vplyve Wordle na počet nových subscriberov. NYT nám kontinuálne dokazuje, ako transformovať svoj tradičný biznis v digitálnej dobe. 👏🏻

#5 Gen Z môže dostať Tumblr späť na výslnie. Priťahujú ich starodávne funkcie a jednoduchosť. Značky ako Netflix a Disney+ už využívajú výhody „novej“ platformy.

Život

#1 Japonské anime aktuálne patrí medzi najpopulárnejšie žánre. Jednou z najzaujímavejších skutočností, ktoré sa objavili, je, že japonské anime môže byť celosvetovo najodolnejšia forma populárnej zábavy.

#2 Pridávanie rastlín do vášho domova nie je vždy také jednoduché, ako to vyzerá. Môžu sa scvrknúť a zomrieť. A aj keď žijú, možno u vás doma nevyzerajú tak dobre ako na Instagrame. Tento článok vám s tým trocha pomôže.

#3 Nádherná, ľudsky ovládaná platforma odporúčaní na objavovanie novej hudby: „Všetky hudobné videá uvedené na webovej stránke majú na YouTube menej ako jeden milión pozretí. Keď počet pozretí videa prekročí tento limit, video sa odstráni z knižnice. Týmto spôsobom sa knižnica bude neustále vyvíjať, aby predstavovala menej populárne/podceňované hudobné videá.“ 

#4 60 spôsobov, ako byť aspoň trocha šťastnejšími. Od konkrétnych až po abstraktné, sú to bežné nápady ako zmeňte font, počúvajte country hudbu alebo postavte kŕmidlo pre vtáky.

#5 Pomaľované ulice zachraňujú životy.

Populárny content mesiacaKrížový výsluch Dr. Shannon Curry

Ostávajte zdraví, priatelia.
Nabudúce píše Monča.
P.

Ďakujem, že ste sa dočítali až sem.

Budeme veľmi radi, ak sa s nami podelíte o svoj názor.

Tesco Slovnaft Slovanet JTRE METRO BabyBel Leerdammer Karička Matyšák Zlatíčko Innogy Vesely Demänovka Sunquick Budiš Ovocné sady Afri cola DARK Jablčnô Pierre Baguette Kláštorná Kalcia Platforma rodín Rádio Vlna Traco Computers
Informácie o ochrane súkromia Informácie o cookies
© 2022 dotcom.sk
dotcom.sk