Connecting the dots #50

Newsletter

Ambivalentnosť.

Kto je líder v malej skupine? Ten, kto hovorí najviac a pritom nezáleží na kvalite informácií. Viete, ktorá vlastnosť ešte tomu pomáha? Rozhodnosť. Ak má človek zmiešané pocity, automaticky to uberá na dôveryhodnosti.
Náš mozog nás takto klame a je dobré si dávať kontrolné otázky, či je tam skutočná hodnota.

Marketing a médiá

#1 Martin Weigel bol hosťom v On Strategy podcaste. Bring reality back to the industry.

#2 Wikipedia aj po toľkých rokoch stále prekvapuje. Toto je zoznam 188 kognitívnych predsudkov na Wikipedii, zoskupených do kategórií, vykreslených ako radiálny dendrogram a prepojených s príslušnými článkami na Wikipedii. Mokrý sen stratégov.

#3 Arsenal London podporuje malých lokálnych podnikateľov. Vyrobí im obsah, obsadí tam hráčov a postne to na svoje kanály. Skvelé! 

#4 Gender Pay Gap Bot. Tak sa volá projekt, ktorý retweetoval každú zmienku o MDŽ (IWD) s informáciou, aký je rozdiel medzi platmi mužov a žien v danej organizácii. Bim-bam-bom. 👏🏻 @franwritescopy & @AliFensome

#5 FBI napísali príručku k slangom na internete. LOL. Je to podobné,  ako keď väčšina marketérov hovorí to, čo si myslí celá Gen Z.

Život

#1 Pozitívny pohľad na ľudstvo ako celok je v týchto dňoch dosť náročný. Trocha to uľahčuje stránka humanprogress.orgSvet sa z väčšej časti nezhoršuje.

#2 Skvelá akcia! Všetko, čo dokážete uniesť 60 yardov, si kúpite za 60 dolárov!

#3 Chcete preraziť v hudbe? TikTok je to miesto. 
 
#4 World Nature Photography Awards.

#5 Micropedia. Služba, ktorá združuje všetky microagresie na jednom mieste. Užitočné vedieť do života. Slová vedia byť tricky. 

Guilty pleasure mesiaca: Selena + Chef

Ostávajte zdraví, priatelia. Nabudúce píše Monča.P.

Ďakujem, že ste sa dočítali až sem.

Budeme veľmi radi, ak sa s nami podelíte o svoj názor.

Tesco Slovnaft Slovanet JTRE METRO BabyBel Leerdammer Karička Matyšák Zlatíčko Innogy Vesely Demänovka Sunquick Budiš Ovocné sady Afri cola DARK Jablčnô Pierre Baguette Kláštorná Kalcia Platforma rodín Rádio Vlna Traco Computers
  • ADMA
  • KRAS

Naša agentúra sa riadi pravidlami a
princípmi Férového tendra.

Informácie o ochrane súkromia Informácie o cookies
© 2022 dotcom.sk
dotcom.sk