Connecting the dots #49

Newsletter

Smútok je v poriadku

Ak vám niekto bude v nasledujúcich dňoch radiť, ako sa máte v nadväznosti na aktuálne udalosti cítiť, že máte aj v obyčajných dňoch hľadať niečo pozitívne a sústrediť sa „na to pekné“, dávam vám mandát tak neurobiť… pretože občas je úplne v poriadku cítiť smútok. Sami zistíte, kedy je čas opäť sa cítiť OK.

Marketing a médiá

#1 Všetko, čo ste kedy chceli vedieť o Only Fans. Podceňovaná platforma s viac ako 170 miliónmi používateľov ponúka viac ako len explicitný obsah.

#2 Jéj, OpenPeeps je knižnica hand-drawn ilustrácií a je úplne zadarmo.

#3 Zabudnite na fluent devices a.k.a charaktery. Rituály budujú zapamätateľnosť značiek.

#4 Super Bowl kauza QR kód ma strašne baví. Častý klientsko-agentúrny problém – čia tá idea vlastne bola?

#5 Shoutout newslettera Monday Kick za nájdenie tejto kampane pre populárnu americkú zoznamovaciu appku Hinge. Tá doslova nabáda používateľov, aby si ju vymazali v šikovnej kreatíve Fall in Love. Delete Hinge.

Hinge, the Dating App Designed to Be Deleted

Život

#1 Vyše 56 % ľudí z reklamy zvažuje výpoveď z aktuálnej práce, tvrdí prieskum od Marketing Week a nám praská srdce.

#2 Nový trend v čase zníženej frekvencie cestovania? Microvacations.
 
#3 Rozkoš má širší záber ako len sex. Hneď po microvacations dominuje dnešnému internetu Sex positivity. A značky začínajú ísť bomby, napr. Sephora launchuje prvý rad sexuálnych hračiek.

#4 Mali by sme vám sem hádzať viac tipov na oddych. Tu je jeden – nový český film od tvorcov skvelých Vlastníkov s názvom Mimoriadna udalosť. Občas je toto presne druh úniku, ktorý potrebujeme.

#5 Mental well-being v športe sa konečne začína riešiť.

#6 Míňajú sa vám nápady na to, čo počúvať? Stuff You Should Know pravidelne rozoberá otázky, ktoré vám občas napadnú, ale nikdy ste nemali chuť ich vygoogliť. Oplatí sa pohrabať aj v starších epizódach.A to je tentoraz všetko. Snáď sa nám podarí na chvíľku vás rozptýliť.
M.

Ďakujem, že ste sa dočítali až sem.

Budeme veľmi radi, ak sa s nami podelíte o svoj názor.

Tesco Slovnaft Slovanet JTRE METRO BabyBel Leerdammer Karička Matyšák Zlatíčko Innogy Vesely Demänovka Sunquick Budiš Ovocné sady Afri cola DARK Jablčnô Pierre Baguette Kláštorná Kalcia Platforma rodín Rádio Vlna Traco Computers
  • ADMA
  • KRAS

Naša agentúra sa riadi pravidlami a
princípmi Férového tendra.

Informácie o ochrane súkromia Informácie o cookies
© 2022 dotcom.sk
dotcom.sk