Connecting the dots #32

Newsletter

Community management

Raz za uhorský rok sa objaví značka, ktorá nám pripomenie, že dobrý community management na social media dokáže zdvíhať ťažké činky za komunikáciu. Stačí málo, byť ľudský, vtipný a chytrý, a zo socialistov sú hrdinovia v prvej línii. Skvelý príklad z posledných dní nájdete v prvom linku. Vďakabohu za @AldiUK.

Marketing a médiá

#1 Najzábavnejšia vec, ktorá sa udiala, je s prehľadom #FreeCuthbert.
V UK sa hádajú Aldi a M&S o práva na koláč. Bizarná situácia, ale tak ako z toho vyťažili social media managers Aldi je ukážka community managementu na vysokej úrovni. Ak vás zaujíma viac, hľadajte #FreeCuthbert na Twitteri.

#2 Všetci sme počuli o tom, ako lockdown ovplyvnil domáce násilie.V Poľsku našli elegantné riešenie, ako poskytnúť pomoc ženám, ktorých sa to týka.

#3 50 myšlienok na tému copywritig. Moja obľúbená: „The best copy reads like a reasoned argument between friends. Getting the reader to consider you as such is the first step in convincing them to take what you’re saying seriously.“

#4 Ryan Reynold a jeho satan sú späť. Ryan mi už druhý rok ukazuje, s akou ľahkosťou sa dá plávať v reklame.

#5 Tinder a Lyft spájajú sily. Customer journey level pro.

Život

#1 Yahoo! Answers fungovalo ako verejné fórum približne dekádu dozadu pre všetkých ľudí, ktorí hľadali odpovede na otázky, ktoré sa nedajú vygoogliť. Tu sú pozbierané tie najlepšie.

#2 Toto je najkrajšia business stránka na internete.

#3 Google spracoval krátku históriu elektronickej hudby. Odporúčam sa zahĺbiť do ich celého Art & Culture projektu.

#4 Konečne. Človek, ktorý chcel zabiť internet, išiel do basy.

#5 NFT sem, NTF tam. Ak chcete vedieť o tom viac, odporúčam začať tu.

Ostávajte zdraví, priatelia.
Nabudúce píše Monča.
P.

Ďakujem, že ste sa dočítali až sem.

Budeme veľmi radi, ak sa s nami podelíte o svoj názor.

Tesco Slovnaft Slovanet JTRE METRO BabyBel Leerdammer Karička Matyšák Zlatíčko Innogy Vesely Demänovka Sunquick Budiš Ovocné sady Afri cola DARK Jablčnô Pierre Baguette Kláštorná Kalcia Platforma rodín Rádio Vlna Traco Computers
Informácie o ochrane súkromia Informácie o cookies
© 2022 dotcom.sk
dotcom.sk