Connecting the dots #30

Newsletter

Keep it simple

Najťažšie veci sú tie najjednoduchšie. Máme tendenciu komplikovať všetko len kvôli vlastnému mentálnemu uspokojeniu, a preto si budem pri každom zadaní v duchu opakovať: Keep it simple.

Marketing a médiá

#1 Najdôležitejší text, ktorý budete tento týžden čítať o insightoch a monokultúre v reklame. Martin Wiegel píše o témach, ktoré mne osobne behajú po rozume takmer každý deň, a dáva ich do slov, ktoré by som chcel raz vedieť napísať.

#2 Téma, ktorá najviac hýbe Twitterom tento týždeň, je jednoznačne táto séria OOH. Maltesers je brand vyrábajúci čokoládove guľôčky. Je vhodné, aby takáto značka riešila takéto témy?

#3 Agentúry: Partneri klientov alebo iba výrobcovia reklamy?

#4 Burger King. Cesta do pekla je dláždená dobrými úmyslami. To sa stalo aj pri ich poslednej kampani k Medzinárodnému dňu žien.

#5 Poznáte Bobba Rossa? TBWA\Chiat\Day NY vytvorili deepfake, kde namaľuje fľašu Mountain Dew. Veľmi cool.

Život

#1 Pamätáte si, ako sa na začiatku pandémie hovorilo o tom, ako sa bude rodiť viac detí? Opak je pravdou.
#2 Máme tu prvý tip od čitateľa. NBA Top Shot je nová forma, ako vlastniť historicky relevantné momenty z NBA na báze blockchainu.
#3 Nikto to nerobí lepšie ako New York Times. Tentoraz uverejnili skvelý článok Covid: One Year Later.
#4 Bring Back the Nervous Breakdown
#5 Mám nový obľubený účet na IG: @millennialsopranos. Ak len trocha poznáte Sopranovcov, tak toto vám určite zlepší deň.
#6 Jediná vec, ktorá nie je na YouTube, je porno. Alebo?

Ostávajte zdraví priatelia. Nabudúce píše Monča.
P.

Ďakujem, že ste sa dočítali až sem.

Budeme veľmi radi, ak sa s nami podelíte o svoj názor.

Tesco Slovnaft Slovanet JTRE METRO BabyBel Leerdammer Karička Matyšák Zlatíčko Innogy Vesely Demänovka Sunquick Budiš Ovocné sady Afri cola DARK Jablčnô Pierre Baguette Kláštorná Kalcia Platforma rodín Rádio Vlna Traco Computers
Informácie o ochrane súkromia Informácie o cookies
© 2022 dotcom.sk
dotcom.sk