Connecting the dots #27

Newsletter

Život nie je checklist

Nedávam si predsavzatia, no začiatkom nového roka by som si želala, aby sme sa na život pozerali nie ako na zoznam úloh, ktoré v daný deň, týždeň či mesiac máme vyriešiť, ale ako na príležitosti vybrať si z neho to, čo nás baví.

Marketing a médiá

#1 Hohoho, druhé Vianoce pre všetkých marketérov sú tu – Wunderman Thompson vydáva každoročné Future 100 – najdôležitejšie trendy a zmeny spoločenského správania na tento rok.

#2 Jeden odvysielaný spot v TV sa vraj rovná štyridsiatim online reklamám.

#3 Kedy značka dostane viac pozornosti ako na Super Bowl? Keď po 37 rokoch na ňom nebude a peniaze investuje na kampaň na podporu očkovania proti COVID-19. WOW, Budweiser.A tento rok vraj neuvidíme ani Coca Colu a Pepsi. Tieto reklamy tam však na sto pro budú.

#4 Rebríček, na ktorý nikto nečakal, ale predsa je tu – Zoznam najlepšie zarábajúcich YouTuberov za 2020.

#5 LGBT friendly spoločnosti rastú na burze rýchlejšie. Pekné info pre budúce medzinárodné kampane.

#6 Dollar Shave Club oslávil 40k otvorených obchodov takýmto songom:

Život

#1 Majster v kladení trefných otázok Larry King nás nedávno opustil, no jeho rozhovory si budú mnohí prehrávať dookola. Tu je niekoľko nezabudnuteľných.

#2 Microinfluenceri sú totálne out, privítajte micropreneurs.

#3 Okrem toho, že sa Feburár sa spája s mučiacimi predstavami vydržať 28 dní bez pohára vína, je spájaný aj s tzv. Black History Month. Uctiť si ho môžete pri dobrej muzike od Sofar Sound alebo vďaka Google arts & culture (odporúčam sekciu art and activism).

#4 Ak už aj vám zo stereotypu občas prepína, vyskúšajte niekoľko mikronávykov. Na pár dní vás možno zabavia.

#5 Ak si trúfate vytvoriť celé McDonald’s menu u vás v kuchyni, tu je návod.

#6 A čo dobré prinesie rok 2021 v rámci trvalo udržateľných tém?

Tu je odpoveď, resp. dvadsaťjeden odpovedí. Vidíte, ešte stále nám má čo svet ponúknuť aj mimo ClubHouse-u. Príjemné čítanie (:

M.

Ďakujem, že ste sa dočítali až sem.

Budeme veľmi radi, ak sa s nami podelíte o svoj názor.

Tesco Slovnaft Slovanet JTRE METRO BabyBel Leerdammer Karička Matyšák Zlatíčko Innogy Vesely Demänovka Sunquick Budiš Ovocné sady Afri cola DARK Jablčnô Pierre Baguette Kláštorná Kalcia Platforma rodín Rádio Vlna Traco Computers
Informácie o ochrane súkromia Informácie o cookies
© 2022 dotcom.sk
dotcom.sk